Close

Pjovimas lazeriu

Tai pažangi lakštinių medžiagų pjovimo technologija, kurios darbo principas – sufokusuotas lazerio spindulys į medžiagą, panaudojant skirtingus galingumus.

        Lazerinis pjovimas, lyginant su kitomis medžiagų pjaustymo technologijomis, turi eilę pranašumų: greitis, itin plona pjūvio linija, minimali terminio poveikio zona, galimybė išpjauti itin sudėtingus kontūrus, kokybiškas, lygus pjūvis. Pjovimas lazeriu tai galimybė atlikti ne tik didelius, bet ir vienetinius užsakymus pačiomis mažiausiomis sąnaudomis ir palankiais terminais.

       Pjovimas lazeriu atveria neribotas galimybes  sudėtingų formų gamyboje, reklamos gamybos sektoriuje, architektūros, modelių, maketų paruošime, suvenyrų gamyboje bei daugelyje sričių, kur reikalaujama preciziškumo, keliami aukšti reikalavimai tikslumui ar išskirtiniam dizainui. Ypač tikslus plastiko, organinio stiklo, medžio, popieriaus, odos, audinių, gumos ir kt. ne metalo medžiagų figūrinis pjaustymas.

      Lazeriu pjaustome net ir labai sudėtingų formų maketus, kur reikalaujama ypatingo tikslumo ir yra keliami aukšti reikalavimai išskirtinei kokybei.

Mes galime pasiūlyti šias paslaugas:         

Organinio stiklo pjovimas lazeriu

Faneros ir pjautinės medienos iki pjovimas lazeriu 

Popieriaus ir kartono pjovimas lazeriu

Audinių / odos pjovimas lazeriu